Zapraszamy na otwarty wykład pt. „Mam prawa i nie zawaham się ich użyć” dotyczący praw konsumenta, który odbędzie się w dniu 11 grudnia br. - środa w godz. 17.00 – 18:30, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Powstańców Wielkopolskich 16 w Janowcu Wielkopolskim.

Wykład przeprowadzi adw. Maciej Adamowicz z Bydgoskiego Stowarzyszenia Pomocy Prawnej. Nadrzędnym celem wykładu i jest zwiększanie świadomości konsumenckiej wśród osób starszych, uświadamianie o przysługujących prawach konsumenckich w jak najszerszym znaczeniu.
Bydgoskie Stowarzyszenie Pomocy Prawnej prowadzi na terenie Powiatu Żnińskiego punkty porad prawnych i obywatelskich w Janowcu Wielkopolskim i w Żninie, w których mieszkańcy Powiatu Żnińskiego mogą uzyskać nieodpłatną pomoc prawną.

Wstęp na wykłady jest bezpłatny.
ZAPRASZAMY!!!