„NA PAŁUKACH ŁAPIĘ CHWILE I ZATRZYMUJE CZAS W OBIEKTYWIE”

Lokalna Grupa Działania Pałuki – Wspólna Sprawa zaprasza wszystkie dzieci i młodzież z terenu powiatu żnińskiego, do udziału w konkursie fotograficznym, promującym walory krajobrazowe i turystyczne regionu Pałuk.

Celem konkursu jest:
- upowszechnienie walorów turystyczno-krajoznawczych Regionu Pałuk wśród dzieci i młodzieży,
- promocja obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju (LSR),
- pobudzenia zainteresowania obszarem objętym LSR,
- promowanie wypoczynku na łonie natury,
- aktywizacja lokalnej społeczności.

Termin składania prac:
do 31.08.2018r. do godz. 16:00

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Lokalnej Grupy Działania Pałuki – Wspólna Sprawa, Plac Działowy 6, 88-400 Żnin, tel. 609-996-155 lub e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organizacja konkursu współfinansowana jest ze środków Gminy Żnin pozyskanych przez LGD Pałuki – Wspólna Sprawa w ramach otwartego konkursu ofert.