W ramach regionalnych obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, Urząd Marszałkowski zaprasza wszystkich mieszkańców województwa do składania podpisów pod specjalną deklaracją.

Przyjęcie deklaracji mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego na stulecie Niepodległej wpisuje się w regionalne obchody jubileuszowe. Jako pierwsi podpisy pod nią złożyli rówieśnicy odrodzonej Polski, honorowi goście uroczystej części kwietniowej sesji sejmiku województwa Szeroką, otwartą dla wszystkich kampanię składania podpisów pod tym wyjątkowym dokumentem Urząd Marszałkowski rozpoczął 14 maja 2018 r. podczas uroczystej sesji sejmiku województwa połączonej z uroczystym posiedzeniem Forum Samorządowego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Treść deklaracji

Od dnia 22 maja do dnia 27 sierpnia 2018 r.  w Urzędzie Miejskim w Janowcu Wielkopolskim zbieramy podpisy  od mieszkańców gminy Janowiec Wielkopolski.

Podpisy zebrane w ramach akcji wyeksponowane będą w szczególny sposób – każdy stanie się częścią specjalnej, pamiątkowej instalacji prezentowanej w gmachu Urzędu Marszałkowskiego.

Serdecznie zapraszamy do poparcia jej własnym podpisem.

Karty do składania podpisów wyłożone są w Urzędzie Miejskim w Janowcu Wielkopolskim pok. nr 14 w godzinach pracy Urzędu.