Z wielk膮 przyjemno艣ci膮 oddajemy do Pa艅stwa dyspozycji nowy produkt jakim jest EcoHarmonogram oraz Informator SMS.

Dzi臋ki aplikacji EcoHarmonogram mo偶na w prosty i przejrzysty spos贸b dowiedzie膰 si臋, kiedy i jaki rodzaj odpadu b臋dzie odbierany z Pa艅stwa posesji. Istnieje mo偶liwo艣膰 dost臋pu do tego rozwi膮zania zar贸wno przez nasz膮 stron臋 w zak艂adce EcoHarmonogram聽

EcoHarmonogram

jak i przez dowolne urz膮dzenie mobilne, kt贸re posiada system operacyjny Android, iOS lub Windows.
Wystarczy za pomoc膮 Sklepu Play, App Store, Windows Store (zale偶nie od posiadanego urz膮dzenia) pobra膰 i zainstalowa膰 bezp艂atny program 鈥 Eco Harmonogram.

Aby pobra膰 aplikacje mo偶na te偶 zeskanowa膰 kod QR w swoim urz膮dzeniu mobilnym:

Nast臋pnym krokiem jest ustawienie miasta jak i ulicy, kt贸ra nas interesuje.
Od tego momentu s膮 Pa艅stwo w posiadaniu rozwi膮zania, kt贸re w spos贸b przejrzysty rozwieje wszelkie w膮tpliwo艣ci odno艣nie termin贸w wywozu, termin贸w p艂atno艣ci (dotyczy zabudowy jednorodzinnej) oraz wielu innych informacji z 偶ycia gminy, kt贸re b臋d膮 udost臋pniane na bie偶膮co.

Dla os贸b, kt贸re posiadaj膮 tradycyjne telefony kom贸rkowe - nie maj膮 mo偶liwo艣ci zainstalowania aplikacji Eco Harmonogram uruchomiono Informator SMS.

Informator SMS

Po darmowej rejestracji numeru telefonu w systemie Informator SMS mieszka艅cy b臋d膮 otrzymywa膰 wa偶ne informacje z 偶ycia gminy聽 np. informacje o akcjach prozdrowotnych, zagro偶eniach itp.
Urz膮d b臋dzie m贸g艂 r贸wnie偶 informowa膰 mieszka艅c贸w o zaleg艂o艣ciach w podatkach, op艂atach za odbi贸r odpad贸w komunalnych.