W zwi膮zku z wyst膮pieniem niekorzystnych warunk贸w atmosferycznych na terenie Gminy Janowiec Wielkopolski, powoduj膮cych straty w produkcji ro艣linnej 鈥 uprzejmie informuj臋, 偶e b臋d膮 szacowane straty w uprawach powsta艂e w wyniku suszy.

W celu odbioru ca艂kowicie wype艂nionych wniosk贸w przez rolnik贸w, komisja powo艂ana przez Wojewod臋 do szacowania strat, b臋dzie pe艂ni艂a dy偶ur w dniach:

3 i 4 lipca br. w godzinach od 9.00 do 13.00.

w Miejsko-Gminnym O艣rodku Kultury przy ul. Powsta艅c贸w Wlkp. 16 w Janowcu Wielkopolskim.

Prosz臋聽 wszystkich poszkodowanych rolnik贸w o zg艂oszenie strat聽 w聽 w/w terminie. 聽Po tym terminie wnioski nie b臋d膮 ju偶 przyjmowane!

Jednocze艣nie informuj臋, 偶e w/w druki wniosk贸w mo偶na uzyska膰 u so艂tysa, w tut. Urz臋dzie Miejskim 鈥 pok贸j nr 2 lub na stronie internetowej urz臋du.

Z uwagi na du偶膮 ilo艣膰 poszkodowanych rolnik贸w i usprawnieniem pracy komisji prosz臋 o dostarczenie kompletnych - samodzielnie wype艂nionych wniosk贸w. Nie wype艂nienie wszystkich danych we wniosku przez rolnik贸w spowoduje nie przyj臋cie wniosku przez komisj臋.