1. W zwi膮zku z udost臋pnianiem zawarto艣ci serwisu internetowego um-janowiecwlkp.pl stosuje si臋 tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urz膮dzeniu ko艅cowym u偶ytkownika, kt贸re serwery mog膮 odczyta膰 przy ka偶dorazowym po艂膮czeniu si臋 z tego urz膮dzenia ko艅cowego, mo偶e tak偶e u偶ywa膰 innych technologii o funkcjach podobnych lub to偶samych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotycz膮ce cookies maj膮 zastosowanie r贸wnie偶 do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwis贸w internetowych. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowi膮 dane informatyczne, w szczeg贸lno艣ci pliki tekstowe, kt贸re przechowywane s膮 w urz膮dzeniu ko艅cowym u偶ytkownika serwisu internetowego um-janowiecwlkp.pl. Cookies zazwyczaj zawieraj膮 nazw臋 domeny serwisu internetowego, z kt贸rego pochodz膮, czas przechowywania ich na urz膮dzeniu ko艅cowym oraz unikalny numer.

- dostosowania zawarto艣ci stron serwisu internetowego do preferencji u偶ytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczeg贸lno艣ci pliki te pozwalaj膮 rozpozna膰 urz膮dzenie u偶ytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wy艣wietli膰 stron臋 internetow膮, dostosowan膮 do jego indywidualnych potrzeb,

- tworzenia statystyk, kt贸re pomagaj膮 zrozumie膰, w jaki spos贸b u偶ytkownicy serwisu korzystaj膮 ze stron internetowych, co umo偶liwia ulepszanie ich struktury i zawarto艣ci,

- utrzymania sesji u偶ytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzi臋ki kt贸rej u偶ytkownik nie musi na ka偶dej podstronie serwisu ponownie wpisywa膰 loginu i has艂a..

- Przegl膮darka Internet Explorer