Z wielką przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji nowy produkt jakim jest EcoHarmonogram oraz Informator SMS.

Dzięki aplikacji EcoHarmonogram można w prosty i przejrzysty sposób dowiedzieć się, kiedy i jaki rodzaj odpadu będzie odbierany z Państwa posesji. Istnieje możliwość dostępu do tego rozwiązania zarówno przez naszą stronę w zakładce EcoHarmonogram

EcoHarmonogram

jak i przez dowolne urządzenie mobilne, które posiada system operacyjny Android, iOS lub Windows.
Wystarczy za pomocą Sklepu Play, App Store, Windows Store (zależnie od posiadanego urządzenia) pobrać i zainstalować bezpłatny program – Eco Harmonogram.

Aby pobrać aplikacje można też zeskanować kod QR w swoim urządzeniu mobilnym:

Następnym krokiem jest ustawienie miasta jak i ulicy, która nas interesuje.
Od tego momentu są Państwo w posiadaniu rozwiązania, które w sposób przejrzysty rozwieje wszelkie wątpliwości odnośnie terminów wywozu, terminów płatności (dotyczy zabudowy jednorodzinnej) oraz wielu innych informacji z życia gminy, które będą udostępniane na bieżąco.

Dla osób, które posiadają tradycyjne telefony komórkowe - nie mają możliwości zainstalowania aplikacji Eco Harmonogram uruchomiono Informator SMS.

Informator SMS

Po darmowej rejestracji numeru telefonu w systemie Informator SMS mieszkańcy będą otrzymywać ważne informacje z życia gminy  np. informacje o akcjach prozdrowotnych, zagrożeniach itp.
Urząd będzie mógł również informować mieszkańców o zaległościach w podatkach, opłatach za odbiór odpadów komunalnych.